Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95214
Stary 22.07.2024, 20:39
horalek napisał(a):Wyświetl post
Na papierze, ruchy w tym oknie wyglądają spoko.
Piłkarze którzy grali, są w rytmie meczowy, może nie w szczycie kariery, ale perspektywiczni jak Sukiennicki, czy mogący chcieć jeszcze coś pokazać.
Do pełni szczęścia, brakuje pozbycia się Urygi, Fazlagicia i Młyńskiego - zejść z kontraktów zupełnie oderwanych od poziomu jaki prezentują.
Na żadnego z tych trzech pewnie się nie uda znaleźć frajera. Natomiast dla mnie najważniejsze jest teraz żeby został u nas Rodado. A jeśli nie to żeby przyszedł za niego gracz z podobnymi umiejętnościami i charakterem.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 22.07.2024 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując