horalek napisał(a):

Na papierze, ruchy w tym oknie wyglądają spoko.
Piłkarze którzy grali, są w rytmie meczowy, może nie w szczycie kariery, ale perspektywiczni jak Sukiennicki, czy mogący chcieć jeszcze coś pokazać.
Do pełni szczęścia, brakuje pozbycia się Urygi, Fazlagicia i Młyńskiego - zejść z kontraktów zupełnie oderwanych od poziomu jaki prezentują.
|
Na żadnego z tych trzech pewnie się nie uda znaleźć frajera. Natomiast dla mnie najważniejsze jest teraz żeby został u nas Rodado. A jeśli nie to żeby przyszedł za niego gracz z podobnymi umiejętnościami i charakterem.