emjot napisał(a):

eks trener Dariusz Dudek, który razem z Feddkiem bodaj komentuje mecz Stal R. Arka
o Sobczaku "mega zawodnik, mega profesjonalista, bardzo łatwy w prowadzeniu. Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów"
|
Jeden wart drugiego. Czum Dudek jako trener zasłynął? Czym Sobczak jako piłkarz zasłynął?