manson777 napisał(a):

45 minut trzymał na boisku Urban defensywnego napastnika Aleksandra Buksę w meczu Lech GZ
na drugą połowę już go nie puścił
tak
no i to jest najlepszy komentarz do jego gry w I połowie
|
Mówimy tu o piłkarzu który przez całą dorosłą karierę nie miał jednego dobrego sezonu.