Karherop napisał(a):

|
Po dzisiejszych dwóch ogłoszeniach (dodajmy dwóch bardzo uniwersalnych zawodników do ataku) to w zasadzie największym ideałem byłoby młodzieżowiec o inklinacjach ofensywnych (napastnik). Na papierze poszczególne formacje wyglądają naprawdę przyzwoicie.
|
takie yeti: Polak, napastnik, młodzieżowiec, w miarę nie kopiący się po czole i jeszcze w naszym zasięgu
niestety, ale nie istnieje