wierność83 napisał(a):

|
Z tymi finansami to wcale tak źle nie jest chyba. Taki Zwoliński, Kiss czy Duarte to swoje na umowach będą musieli mieć.
|
Zeszliśmy z Goku Villara Ratona Bashy Bregu Sobczaka Junca Eneko Żyro .Z ich kontraktów pewnie niezła sumka się uzbierała