|
No niestety, ale takie są realia. Żeby mieć jaką taką gwarancje sukcesu przy tego typu transferach potrzebny jest efekt skali. Czyli, uwaga to tylko dla ludzi o mocnych nerwach, trzeba takich Fazlagićów sprowadzić dziesięciu. Wtedy nawet jeśli trafisz w dziesiątkę z jednym, a przynajmniej kilku będzie przyzwoitych, to inwestycja się zwróci. Oczywistym jest, że nas na coś takiego nie stać. Czy płacenie tyle za jednego tego typu zawodnika było sensownym posunięciem? Pewnie nie. To była loteria.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|