|
Ciekawe ile jeszcze podobnych trupów wypadło z szafy po Telefonice?
Staje się jasne dlaczego Cupiał oddał klub jakiemuś naćpanemu przebierańcowi - żadna poważna firma niestety by tego palcem nie ruszyła.
A ten Mandziara - co to jest za qrwa to się w pale nie mieści. Gdzie tylko się nie pojawiał tam były afery o pieniądze.
Szara eminencja polskiego futbolu. Tacy ludzie to zakała i jeden z powodów dlaczego nasza piłka wygląda jak wygląda, bo takich Mandziar jest dużo więcej.
the future's uncertain
and the end is always near
|