AgresywnyChomik napisał(a):

Ja jestem lekko zszokowany tym okienkiem. Pozbyliśmy się większego lub mniejszego szrotu, w to miejsce sprowadzając do tej pory przynajmniej solidnych zawodników. Teraz ten Węgier i Portugalczyk - niech chociaż jeden zbliży się do poziomu prezentowanego przez Mulę czy Yeboaha i będzie naprawdę nieźle.