Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95177
Stary 22.07.2024, 08:30
Jagul napisał(a):Wyświetl post
To prawie jak w Wiśle. Dopiero w tym sezonie ktoś pomyślał o trenerze.
I oczywiście Kwiecień chociaż pali swoje pieniądze, a nie wyciąga je od stowarzyszeń kibiców.
nie no oczywiście że tak
ale pali je w głupi sposób

ps. nie prawie. Jak w Wiśle. Ot np. w zeszłym sezonie kiedy przepalono kasę na III ligowych Hiszpanów, którzy wprowadzili nas na 10 msc. w I lidze
Ostatnio edytowane przez emjot : 22.07.2024 o godz. 08:52.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując