Jagul napisał(a):

To prawie jak w Wiśle. Dopiero w tym sezonie ktoś pomyślał o trenerze.
I oczywiście Kwiecień chociaż pali swoje pieniądze, a nie wyciąga je od stowarzyszeń kibiców.
|
nie no oczywiście że tak
ale pali je w głupi sposób
ps. nie prawie. Jak w Wiśle. Ot np. w zeszłym sezonie kiedy przepalono kasę na III ligowych Hiszpanów, którzy wprowadzili nas na 10 msc. w I lidze