Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95174
Stary 22.07.2024, 08:21
Ja bym nie chciał, żeby Peszko trenował mój zespół w lidze amatorów, a co dopiero profesjonalny zespół, który bym miał (a którego nigdy mieć nie będę).


Co innego zagrać z nim amatorsko i się pośmiać. Ale to już inna rzecz.
Odpowiedz cytując