Witalis napisał(a):

|
A dlaczego Kwiecień nie weźmie trenera z prawdziwego zdarzenia, tylko dał zespół do prowadzenia amatorowi słynącemu z luzackiego charakteru?
|
Poczekajmy jeszcze z 3-4 kolejki. Jak bilans będzie 0-1-4, to Peszko szybko wróci do organizowania freak fightów na pełen etat.