Karherop napisał(a):

|
Patrząc że gwiazdy Wieczystej nie dają rady na tym poziomie, to sądzę że Goku się wkomponuje się w to znakomicie.
|
Akurat w II lidze może sobie jeszcze pograć, tam mimo wszystko jakość obrońców jest niższa, niż w I, więc może się jeszcze ktoś nabierze na te jego kalekie zwody.
Mecz z Resovią pokazał dlaczego Kwiecień kupił Goku. Jak się chce awansu tu i teraz, mając na ławce trenerskiej żółtodzioba, to trzeba przepłacić na piłkarzy przerastających ligę. Jestem ciekawy jaka u nich będzie atmosfera w drużynie i klubie, jak przegrają jeszcze z 2-3 mecze pod rząd.