FraMat napisał(a):

Nadal uważam, że to sposób pomocy Wiśle przez Kwietnia.
Pominąwszy fakt, że taki Goku na poziomie II ligi może okazać się dobrym wyborem.
|
Patrząc że gwiazdy Wieczystej nie dają rady na tym poziomie, to sądzę że Goku się wkomponuje się w to znakomicie.