doktor granat napisał(a):

Fazlagica już nikt nie da sobie wcisnąć i będziemy się cieszyć płaceniem jego pensji do końca, z kolei Olejarka moim zdaniem nie jest zły.
Ja bym spróbował im wcisnąć Brodę i Młyńskiego - dwa niewątpliwe talenty, które u nas niezbyt sobie radzą, a gdzie indziej może mogłyby się rozwinąć.
|
Młyński tak się rozwinął w Łęcznej, że jest jeszcze gorszy niż rok temu.
Broda się rozwinie jak się nauczy celnie podawać piłkę na odległość większą niż 3 metry: obecnie jest to dla niego niewykonalny wyczyn.
O Fazlagiciu będą u nas legendy krążyły. Ten transfer to jest wisienka na torcie, jaki tu się wypiekał od 2018 roku.