Szneka napisał(a):

o Bartlewiczu i Zarówny piszę od roku. Póki co w obu tematach cisza. Brać ich obu a w ramach kupna dać na wypożyczenie Fazlagicia i Olejarkę np.
Chrobry aby przetrwać musi kogoś sprzedawać. Póki co Zarówny Bartlewicz i środkowy obrońca Natan Malczuk to ich największe nadzieje.
|
Fazlagica już nikt nie da sobie wcisnąć i będziemy się cieszyć płaceniem jego pensji do końca, z kolei Olejarka moim zdaniem nie jest zły.
Ja bym spróbował im wcisnąć Brodę i Młyńskiego - dwa niewątpliwe talenty, które u nas niezbyt sobie radzą, a gdzie indziej może mogłyby się rozwinąć.