Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24032
Stary 21.07.2024, 22:23
manson777 napisał(a):Wyświetl post
dajcie spokój z tym Polakiem
oglądam teraz Kotwicę
gość od 20 minut umiera, snuje się po boisku, chowa się, żeby na niego nie grać
jak pójdzie do przodu, to wraca truchcikiem

większość akcji Płocka idzie prawą stroną, a on gubi krycie, kryje na radar
no ja dziękuję za wydawanie 200 k. euro na kogoś takiego
Ja tego spotkania nie oglądałem, ale co opinia to zgoła inna.

Jedno jest pewne, na pewno chce odejść z Kotwicy i na pewno Dzik robi mu problemy.

Wiele wskazuje na to że i tak ten temat nie jest dla nas priorytetem i albo wyciągniemy go pod koniec sierpnia albo wcale.

Na dziś priorytety: Skrzydłowy, napastnik, ofensywny środkowy pomocnik.

Dwa nazwiska mają być w tym tygodniu (wg JK).
Odpowiedz cytując