As napisał(a):

|
istnieje dosc sensowna atlernatywa, ze sa poprostu chujowi w sensie takim, ze nie maja wydolnosci do wyczynowego uprawiania sportu. Wyglada jakby chlop mial wyjebane a on poprostu nie ma juz z czego dac bo mu organizm nie wytrzymuje.
|
To do grabienia liści, a nie na kontrakt za 30 000 miesięcznie.
Zresztą to co piszesz jest możliwe czasem pod koniec połówki albo meczu. Co w sytuacji kiedy taki wchodzi na 15 min i nie ma z czego dać?
Statystyki wszystko to pokażą tylko trzeba z nich korzystać i traktować je poważnie.