manson777 napisał(a):

Natomiast Zarówny z Glogowa to bardzo ciekawy grajek
dobrze się ustawia, w górze nie do przeskoczenia
nie panikuje, tyle że musi grać
A u nas w tej chwili no raczej bez szans. Wykup i pozostawienie w Głogowie.
Pytanie tylko ile za niego by chcieli
jest w Chrobrym jeszcze niezły pomocnik Bartlewicz, ale on bodaj ma dopiero 18 lat, więc to jest dopiero projekt na pomocnika, zwłaszcza że potrafi zniknąć w meczu na 10-15 min. No, ale w tym wieku to normalne. Warto się przyglądać
|
Z tym Bartlewiczem to trzeba by się pospieszyć bo na razie jest warty na transfmarket 450k euro a jak jeszcze coś więcej pokaże to nie dość że jego wartość wzrośnie to nie będzie szans żeby do nas przyszedł,bo ustawi się po niego kolejka.Ryzyko zawsze jest z takim młodym ale my tylko w takich sytuacjach mamy szansę na kogoś młodego i perspektywicznego.