Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95160
Stary 21.07.2024, 11:59
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie mozna bylo go gdzies indziej opchnac za 300-400 tys, jedyny pozytyw to zejscie z bardzo wysokiego kontraktu
A gdzie? Była jakaś kolejka chętnych o której tylko Ty wiesz?
Odpowiedz cytując