Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95158
Stary 21.07.2024, 11:09
yoda79 - nowe konto napisał(a):Wyświetl post
Oby na przekrój opiniom był wzmocnieniem.
Będzie, bo mamy ogromne braki ilościowe na tej pozycji. On jest alternatywą do wystawiania na tej pozycji zawodnika IV ligowych rezerw lub kogoś kto nie gra na tej pozycji. W przypadku kartek, kontuzji, słabszej formy nie było u nas na pozycji środkowego obrońcy żadnej alternatywy i rywalizacji. Więc to bardzo potrzebny i pozytywny transfer.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/jest-tran...ar/c2-18687487

To jak to z tym Goku?

Czy opłacało sie go sprzedawac za 150 tyś euro? Coś ktos? Jakies opinie?
Jeśli na jego miejsce przyjdzie ktoś o podobnych parametrach i zdolności do generowania liczb, ale lepiej komponujący się z drużyną, to opłacało się. Jeśli nie, to nie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując