yoda79 - nowe konto napisał(a):

|
Oby na przekrój opiniom był wzmocnieniem.
|
Będzie, bo mamy ogromne braki ilościowe na tej pozycji. On jest alternatywą do wystawiania na tej pozycji zawodnika IV ligowych rezerw lub kogoś kto nie gra na tej pozycji. W przypadku kartek, kontuzji, słabszej formy nie było u nas na pozycji środkowego obrońcy żadnej alternatywy i rywalizacji. Więc to bardzo potrzebny i pozytywny transfer.
Ogryzek napisał(a):

Jeśli na jego miejsce przyjdzie ktoś o podobnych parametrach i zdolności do generowania liczb, ale lepiej komponujący się z drużyną, to opłacało się. Jeśli nie, to nie.