Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95155
Stary 21.07.2024, 09:24
Markus napisał(a):Wyświetl post

Patrząc na siłę kadrową naszej obecnej linii obrony są na to bardzo duże szanse. I trzeba mu tego życzyć pomimo jego ograniczeń.
Calkiem serio bo nie mam pojecia o jego slaytch i silnych stronach czy mógłbyś popełnić jakis " scouting report" plus dlaczego powinien grać za Uryge bo to ze Łasicki (z nowym kontraktem) jest teraz 4 stoperem to naturalna kolej rzeczy.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując