Markus napisał(a):

Patrząc na siłę kadrową naszej obecnej linii obrony są na to bardzo duże szanse. I trzeba mu tego życzyć pomimo jego ograniczeń.
|
Calkiem serio bo nie mam pojecia o jego slaytch i silnych stronach czy mógłbyś popełnić jakis " scouting report" plus dlaczego powinien grać za Uryge bo to ze Łasicki (z nowym kontraktem) jest teraz 4 stoperem to naturalna kolej rzeczy.