Markus napisał(a):

Bla bla bla to robisz teraz jedynie Ty Emjocie, co się z Tobą stało?
By postawić na swoim próbujesz umniejszać nawet wkład w grę Wisły Fernandeza czy Rodado,jakby nie było też przedstawicieli hiszpańskich kopaczy szwendających się u siebie po peryferiach futbolu w niższych ligach.
Produkujesz się i produkujesz próbując walczyć z faktem, że większość tych Hiszpanów z ichniejszej Psiej Wódki czy głębokich rezerw i tak pozostaje znacznie lepszymi piłkarzami niż takie Młyńskie czy Sapały i znacznie więcej wynosi pozytywów do gry Wisły - tudzież w ogóle klubów naszych lig - niż całe stada pierwszoligowych polskich kopaczy.
Już Wolfy Ci dobrze napisał: co z tego, że u nich byli szrotem grającym w pipidówkach, skoro i tak biją wyszkoleniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem oraz stanowią bardziej wartość dodaną do klubów niż większość tego, co biega na naszych pierwszoligowych boiskach? U nas wielokrotnie tacy grajkowie zostawali nawet królami strzelców Ekstraklasy! (Angulo, Expósito, Marc Gual, Ivi López,Carlitos)
Walcz z tym namiętnie dalej, kłócąc się z faktami i rzeczywistością. 
Głównie hiszpańska ofensywa Wisły w minionym sezonie należała do najlepszych w pierwszej lidze, natomiast defensywa, w której grali głównie nie Hiszpanie (bo z Hiszpanów jeden okazał się nietrafionym transferem, a drugi długo leczył kontuzję) zawodziła na całej linii sprawiając, że sezon zakończył się porażką.
Tak, oby takich zawodników Rodado czy Carbo było w Wiśle jak najwięcej, wtedy zarówno o grę drużyny jak i jej przyszłość można byłoby być spokojnym.
|
co się stało z Wisłą że sięga po ogórów z Półwyspu
bo inaczej się nie da?
no da się, ale po co skoro można przepłacać ogórów z Hiszpanii....
i znowu
za Kaspra był jeden odrzut z Hiszpanii, Uche
przy Uche (który nota bene nie miał za grosz szybkości) te wszystkie Fernandezy, Rodado i inne Villary nawet nie staly
ale nikt po Uche nie wpadł na pomysł ściągania wagonu szrotu z rezerw Betisu, Almerii czy Celty Vigo
bo to nie działa ..
co widać było na przykładzie Wisły w ubiegłym sezonie
ps. co do umniejszania Fernandezowi. Oczywiście, ze mu będę umniejszał, bo poza I ligą polską 2 sezony temu nie istniał nigdzie
no tak wiem, że strzelił w AGS Astéras Trípolis 17 bramek w dwa sezony
acha
ps. 2 Goku za milion euro

no wolfy popłynąłeś jakbyś się szaleju najadł... Nic prostszego, niech prezydęt Duduś da obywatelstwo Goku i już natychmiast pól Europy będzie się o niego biło

a pisanie że awans przegrali Polacy .... idze idze bajoku.... bo Hiszpanie na czele z Rude to samo dobro zrobili

a wszystko to wina złych Polaków