Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95146
Stary 20.07.2024, 19:39
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bla bla bla to robisz teraz jedynie Ty Emjocie, co się z Tobą stało?

By postawić na swoim próbujesz umniejszać nawet wkład w grę Wisły Fernandeza czy Rodado,jakby nie było też przedstawicieli hiszpańskich kopaczy szwendających się u siebie po peryferiach futbolu w niższych ligach.

Produkujesz się i produkujesz próbując walczyć z faktem, że większość tych Hiszpanów z ichniejszej Psiej Wódki czy głębokich rezerw i tak pozostaje znacznie lepszymi piłkarzami niż takie Młyńskie czy Sapały i znacznie więcej wynosi pozytywów do gry Wisły - tudzież w ogóle klubów naszych lig - niż całe stada pierwszoligowych polskich kopaczy.

Już Wolfy Ci dobrze napisał: co z tego, że u nich byli szrotem grającym w pipidówkach, skoro i tak biją wyszkoleniem, profesjonalizmem i zaangażowaniem oraz stanowią bardziej wartość dodaną do klubów niż większość tego, co biega na naszych pierwszoligowych boiskach? U nas wielokrotnie tacy grajkowie zostawali nawet królami strzelców Ekstraklasy! (Angulo, Expósito, Marc Gual, Ivi López,Carlitos)

Walcz z tym namiętnie dalej, kłócąc się z faktami i rzeczywistością.

Głównie hiszpańska ofensywa Wisły w minionym sezonie należała do najlepszych w pierwszej lidze, natomiast defensywa, w której grali głównie nie Hiszpanie (bo z Hiszpanów jeden okazał się nietrafionym transferem, a drugi długo leczył kontuzję) zawodziła na całej linii sprawiając, że sezon zakończył się porażką.

Tak, oby takich zawodników Rodado czy Carbo było w Wiśle jak najwięcej, wtedy zarówno o grę drużyny jak i jej przyszłość można byłoby być spokojnym.
co się stało z Wisłą że sięga po ogórów z Półwyspu
bo inaczej się nie da?
no da się, ale po co skoro można przepłacać ogórów z Hiszpanii....
i znowu
za Kaspra był jeden odrzut z Hiszpanii, Uche
przy Uche (który nota bene nie miał za grosz szybkości) te wszystkie Fernandezy, Rodado i inne Villary nawet nie staly

ale nikt po Uche nie wpadł na pomysł ściągania wagonu szrotu z rezerw Betisu, Almerii czy Celty Vigo
bo to nie działa ..
co widać było na przykładzie Wisły w ubiegłym sezonie

ps. co do umniejszania Fernandezowi. Oczywiście, ze mu będę umniejszał, bo poza I ligą polską 2 sezony temu nie istniał nigdzie
no tak wiem, że strzelił w AGS Astéras Trípolis 17 bramek w dwa sezony
acha
ps. 2 Goku za milion euro no wolfy popłynąłeś jakbyś się szaleju najadł... Nic prostszego, niech prezydęt Duduś da obywatelstwo Goku i już natychmiast pól Europy będzie się o niego biło
a pisanie że awans przegrali Polacy .... idze idze bajoku.... bo Hiszpanie na czele z Rude to samo dobro zrobili a wszystko to wina złych Polaków
Ostatnio edytowane przez emjot : 20.07.2024 o godz. 19:45.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując