|
bla bla bla
bla bla i bla i jeszcze bla
przepłaceni kopacze z półwyspu Iberyjskiego
którzy w swoich CD Lugo i rezerwach Betisu
AEC Manlleu AE CornellĂ. del Terri rezerwach Girony CF Peralada UE Llagostera CF Badalona Mérida AD
rezerwach Mallorki, UD Ibiza
(a dalej mi się nie chce szukać bo po co... żeby stwierdzić to co jest ogólnie znane że przyjeżdżają tu ogóry nad ogórami)
nie zarobiliby nawet 1/5 tego co tu hojną ręką daje im polski (Królewski) prezes
i po dwóch latach odsysania kasy jedyne co wygrali ... to PP (wszak Polacy tylko przeszkadzali, albo się opierdalali czyż nie?)
wincyj ogórów z Hiszpanii jeszcze więcej
Ostatnio edytowane przez emjot : 20.07.2024 o godz. 16:21.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|