Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95131
Stary 20.07.2024, 13:19
emjot napisał(a):Wyświetl post
a my mamy kasę na Ekstraklasę?
przecież resztkę tej kasy Królewski, Kubuś przy pomocy Kiko rozkurzył na hiszpańskich ogórów w rodzaju Eneko, Villara, Junce, Mulę, Fernandeza i Rodado
przemyśl to sobie
rozmowa z ścianą, która uważa że hiszpańskie ogóry nas zbawią
jest bezsensowna
Ciężko traktować poważnie twoje posty, jeśli wśród ogórów wymieniasz Villara, Rodado czy Fernandeza. Kto więc jest alternatywą dla "ogóra" zdefiniowanego w ten sposób?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując