emjot napisał(a):

a my mamy kasę na Ekstraklasę?
przecież resztkę tej kasy Królewski, Kubuś przy pomocy Kiko rozkurzył na hiszpańskich ogórów w rodzaju Eneko, Villara, Junce, Mulę, Fernandeza i Rodado
przemyśl to sobie
rozmowa z ścianą, która uważa że hiszpańskie ogóry nas zbawią
jest bezsensowna
|
Ciężko traktować poważnie twoje posty, jeśli wśród ogórów wymieniasz Villara, Rodado czy Fernandeza. Kto więc jest alternatywą dla "ogóra" zdefiniowanego w ten sposób?