doktor granat napisał(a):

@ Patryko
Od UEFA nic nie dostaniemy (czyli w tej chwili pół miliona euro plus). Przychody z biletów i praw to na pewno będzie więcej niż koszty wyjazdów drużyny do Kosowa, Wiednia i jeszcze dokądś.
|
Ten czarter do Kosowa to raczej nie były drobniaki. Z drugiej strony tak sobie teraz myślę - grą spłacamy demony przeszłości, które prędzej czy później i tak trzeba byłoby spłacić.