Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 20.07.2024, 07:42
Bardzo nieprzyjemna niespodzianka czyli od uefy cokolwiek dostaniemy dopiero gdy zakwalifikujemy się do grupy. Przykre.
Niestety mentalni idioci nie rozumieją (udają że nie rozumieją?), że tj. jedna sprawa, a na ogół skrzecząca codzienność i rosnące długi to druga sprawa. I ta codzienność już nie idzie na konto Cupiała.
@ Patryko
Od UEFA nic nie dostaniemy (czyli w tej chwili pół miliona euro plus). Przychody z biletów i praw to na pewno będzie więcej niż koszty wyjazdów drużyny do Kosowa, Wiednia i jeszcze dokądś.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 20.07.2024 o godz. 07:47.
Odpowiedz cytując