Arked napisał(a):

|
Robi się też deficyt 11 bramek i 3 asyst w sezonie. Ktoś na to miejsce musi przyjść. Nawet będąc optymistą odnośnie Sukiennickiego, to będzie świetny wynik, jeśli zrobi połowę z tego.
|
To raczej oczywiste że ktoś musi przyjść. Sądzę że przyjdzie jeszcze dwóch zawodników do ataku.
AgresywnyChomik napisał(a):

|
Goku miał najwyzszy kontrakt w klubie?.
|
Najwyższe kontrakty ma trójka z esa Fazlagic, Uryga i Colley
A Goku trochę szkoda, ale jak już pisałem jakie czas temu - widocznie presją u nas była dla niego zbyt duża. A to raczej piłkarz który lubi wygodne, bezstresowe życie. W Wieczystej takiej będzie miał.
Liczę że będziemy mieć na jego miejsce lepszego zawodnika.