Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95122
Stary 19.07.2024, 20:37
Arked napisał(a):Wyświetl post
Robi się też deficyt 11 bramek i 3 asyst w sezonie. Ktoś na to miejsce musi przyjść. Nawet będąc optymistą odnośnie Sukiennickiego, to będzie świetny wynik, jeśli zrobi połowę z tego.
To raczej oczywiste że ktoś musi przyjść. Sądzę że przyjdzie jeszcze dwóch zawodników do ataku.

AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Goku miał najwyzszy kontrakt w klubie?.
Najwyższe kontrakty ma trójka z esa Fazlagic, Uryga i Colley

A Goku trochę szkoda, ale jak już pisałem jakie czas temu - widocznie presją u nas była dla niego zbyt duża. A to raczej piłkarz który lubi wygodne, bezstresowe życie. W Wieczystej takiej będzie miał.

Liczę że będziemy mieć na jego miejsce lepszego zawodnika.
Odpowiedz cytując