Arked napisał(a):

|
Robi się też deficyt 11 bramek i 3 asyst w sezonie. Ktoś na to miejsce musi przyjść. Nawet będąc optymistą odnośnie Sukiennickiego, to będzie świetny wynik, jeśli zrobi połowę z tego.
|
przecież to nie jest ta sama pozycja
to po pierwsze
a po drugie on w II lidze w SSW strzelił jedną bramkę....