Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95109
Stary 19.07.2024, 12:55
Ja tylko rzuciłem w okiem na statystyki z transfermarkt, nie oglądam 1 ligi poza naszymi meczami, więc tak naprawdę nie wiem co chłop sobą reprezentuje. Zobaczyłem 10 goli to założyłem, że przynajmniej część będzie po rogach z główki, bo w większości przypadków właśnie tak stoperzy strzelają gole.

Nie przyszło mi do głowy, że mogą to być karne. Rzadko stoperzy się w nich specjalizują, u nas tylko Cleber w całej nowożytnej historii dawał radę z 11 metrów. Tym bardziej, że Biedrzycki załadował aż 10 goli, to strasznie dużo karnych jest.

Także my bad

Nadal uważam, że posadzenie Urygi na ławce nie jest żadnym wyzwaniem, więc obstawiam, że to transfer do 1 składu. Jeśli tylko typ broni przyzwoicie i ma jakąkolwiek dynamikę to powinien być wzmocnieniem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.07.2024 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując