|
Mnie jego kartki nie ruszają. Głowacki też kolekcjonował kartki w ilości zatrważającej. Jeżeli będzie szybszy i zwrotniejszy od Alana to niech gra.
Patrząc, że Biedrzycki nastrzelał dużo bramek dla Termaliki to raczej pewnik, że dobrze gra głową.
Mi nic więcej do szczęścia nie trzeba.
Z całą sympatią dla Alana, poprzeczka nie jest zawieszona wysoko.
|