Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95102
Stary 19.07.2024, 09:37
To tylko stoper, ma zbyt mała zwrotność na DP (swoją drogą nie mogę uwierzyć że Uryga kiedyś tam grał - przecież to był sabotaż).

Dla mnie ruch z Biedrzyckim bardzo ok - bierzemy do rotacji ogranego zawodnika, który nie będzie osłabieniem jeśli wejdzie do składu. W większości klubów 1 ligi miałby pewny plac do gry.

Zarówny to byłaby fajna opcja, ale już widzę jego forme w sytuacji gdyby nie był podstawowym zawodnikiem. W tym wieku trzeba grać i zbierać frycowe. Niekoniecznie w takim klubie jak Wisła.
Odpowiedz cytując