As napisał(a):

Po ile ten Gashijan? Typ 17 lat, wygląda jak Shakiri i gra jak on. Może jest regenem Shakirego jak w CeeMie
|
Chciałbym zobaczyć, jak gra przeciwko normalnym obrońcom, bo może Goku w Llapi też robiłby na nas takie wrażenie. Mikulec sobie z nim zupełnie nie radził (w pewnym momencie wyglądał tak, jakby złożył broń), a Wisła tylko w kilku sytuacjach dobrze asekurowała. Dlatego Gashijan mógł robić pod naszą bramką co chciał. Szczęście w nieszczęściu polegało na tym, że Llapi było jeszcze słabsze od nas w konstruowaniu akcji, szwankowały ostatnie podania i wykończenie, podejmowano złe decyzje w sytuacjach, które, zanim czegoś nie s.......ili, wyglądały na potencjalnie bardzo groźne.
Na pierwszy rzut oka, w tym składzie, autostradki pod naszą bramkę na obu skrzydłach ciągle są.