Karherop napisał(a):

Lepiej chyba jak wychodzi startowanie z poziomu underdoga.
Sam typuje awans, ale czy bezpośrednio? Zobaczymy. Będzie ciężko. 4 rywali zapowiada się bardzo trudnych (Arka, Ruch, Miedź, Płock,) a z aspiracjami to co najmniej drugie tyle (ŁKS, TBB, Stał czy Tychy).
|
Owszem lepiej.
Problem w tym, że mamy taką markę, że i tak się wszyscy w 1 lidze na nas spinają.
Więc nie ma się co łudzić.
bridgeburner napisał(a):

Moim zdaniem Arka się nie odkręci po sposobie jak stracili awans jeszcze z pół roku
Szczególnie, że stracili Kozackiego a i Czubaka pewnie też odejdzie
Myślę że będzie dobrze wyglądał któryś ze spadkowiczów, Ruch może ŁKS
Do tego Miedź, Płock i BBT
Jest z kim przegrać awans
|
Zobaczymy.
Na razie w każdym sparingu strzela u nich taki nowy nabytek ... Szymon So-cośtam