Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 18.07.2024, 23:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Lepiej chyba jak wychodzi startowanie z poziomu underdoga.

Sam typuje awans, ale czy bezpośrednio? Zobaczymy. Będzie ciężko. 4 rywali zapowiada się bardzo trudnych (Arka, Ruch, Miedź, Płock,) a z aspiracjami to co najmniej drugie tyle (ŁKS, TBB, Stał czy Tychy).
Owszem lepiej.
Problem w tym, że mamy taką markę, że i tak się wszyscy w 1 lidze na nas spinają.
Więc nie ma się co łudzić.

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Arka się nie odkręci po sposobie jak stracili awans jeszcze z pół roku
Szczególnie, że stracili Kozackiego a i Czubaka pewnie też odejdzie
Myślę że będzie dobrze wyglądał któryś ze spadkowiczów, Ruch może ŁKS
Do tego Miedź, Płock i BBT
Jest z kim przegrać awans
Zobaczymy.
Na razie w każdym sparingu strzela u nich taki nowy nabytek ... Szymon So-cośtam
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 18.07.2024 o godz. 23:13.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując