Karherop napisał(a):
|
Myślę że wielu tego nie docenia, ale Wisła zrobiła już coś ponad stan
|
Ja też tak na to patrzę. Ale ponad stan nie tylko dlatego, że europejskie puchary dla I ligowca to wielkie wyzwanie, ale też, a może przede wszystkim, bo powinniśmy skupić się na walce o awans do ekstraklasy.
Oczywiście cieszę się z awansu i wiem, że się oszczędzali.