Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 18.07.2024, 21:10
Karherop napisał(a):
Myślę że wielu tego nie docenia, ale Wisła zrobiła już coś ponad stan

Ja też tak na to patrzę. Ale ponad stan nie tylko dlatego, że europejskie puchary dla I ligowca to wielkie wyzwanie, ale też, a może przede wszystkim, bo powinniśmy skupić się na walce o awans do ekstraklasy.


Oczywiście cieszę się z awansu i wiem, że się oszczędzali.
Odpowiedz cytując