|
O naszej przewadze świadczył fakt że po bramce na 1:1 wyszliśmy wyżej i skończyły się sytuacje pod naszą bramką.
A co do Młyńskiego to co z nim zrobił ten .....adze w 1 połowie to jakaś paranoja. Jego dwa strzały to futbolowe jaja. Wszedł Grek na 20min i pokazał jak się strzela.
Zagraliśmy dobry mecz,była walka, asekuracja wygrywaliśmy wrzutki w obronie, byliśmy cierpliwi w ataku. Wszystkie transfery pokazały się z dobrej strony.
Teraz czas na Rapid.
|