Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 18.07.2024, 21:05
O naszej przewadze świadczył fakt że po bramce na 1:1 wyszliśmy wyżej i skończyły się sytuacje pod naszą bramką.

A co do Młyńskiego to co z nim zrobił ten .....adze w 1 połowie to jakaś paranoja. Jego dwa strzały to futbolowe jaja. Wszedł Grek na 20min i pokazał jak się strzela.


Zagraliśmy dobry mecz,była walka, asekuracja wygrywaliśmy wrzutki w obronie, byliśmy cierpliwi w ataku. Wszystkie transfery pokazały się z dobrej strony.

Teraz czas na Rapid.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując