Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4691
Stary 18.07.2024, 19:23
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Czyli fakt bycia powiedzmy mocno krytycznym wobec osoby i osiągnięć Jarosława czyni z automatu trolem Jakuba? Poważnie?

W moim przypadku z pewnością nie. Kolega MaLk dawno już ogłosił, że moja postawa wynika wprost z kompleksów spowodowanych tym, iż Szef odbił mi kobietę. Ewentualnie ostatnio odkrył na podstawie posta pisanego na lekkiej bańce, że mszczę się za odebranie mi poczucia przynależności do elity (co ogłosił na shoutboxie niejako za plecami - gratuluję poziomu). Są dwa powody. Można sobie wybrać. Jakub nie ma z tym nic wspólnego.
Faktem jest że wchodzisz na niszowe forum i napierdalasz na prezesa przy kazdej okazji, szczerze myślę że jest to dla nas wszystkich bez różnicy czy ograł Cie w kapsle jako dzieciak czy miedzy wami wydarzyło się coś bardziej poważnego, nikogo z nas to nie interesuje poza Tobą bo ciągle po latach chowasz do K urazę z jakiegoś tam powodu.

Sam nie jestem zwolennikiem Królewskiego mnie przegrał trzymaniem się kurczowo Sobola ale to co Ty robisz to jest troche overkill i myśle ze z upływem czasu odbiór Twojej negatywnej twórczości stanie się groteską.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując