Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
czy tu juz naprawde zostały same trolle jarka i jakuba i beda sie ciąć o każdą rzecz byle tylko dowalić drugiej stronie ?
|
Czyli fakt bycia powiedzmy mocno krytycznym wobec osoby i osiągnięć Jarosława czyni z automatu trolem Jakuba? Poważnie?
W moim przypadku z pewnością nie. Kolega MaLk dawno już ogłosił, że moja postawa wynika wprost z kompleksów spowodowanych tym, iż Szef odbił mi kobietę. Ewentualnie ostatnio odkrył na podstawie posta pisanego na lekkiej bańce, że mszczę się za odebranie mi poczucia przynależności do elity (co ogłosił na shoutboxie niejako za plecami - gratuluję poziomu). Są dwa powody. Można sobie wybrać. Jakub nie ma z tym nic wspólnego.