Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 18.07.2024, 18:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Noooo... wstydu nie było.
Myślę że wielu tego nie docenia, ale Wisła zrobiła już coś ponad stan


Wystarczy prześledzić tylko ostatnie lata gdzie Raków czy Pogoń gubiły punkty w dziwnych miejscach.

Przez wzgląd na warunki i murawę, mecz do zapomnienia. Niech zbuduje morale i pokaże jak bardzo ten zespół potrzebuje wzmocnien.

Z Rapidem pokusić się o bramkę i niespodziankę w 1 meczu

PS. W końcu dobry mecz Urygi.
Odpowiedz cytując