FraMat napisał(a):

Noooo... wstydu nie było.
|
Myślę że wielu tego nie docenia, ale Wisła zrobiła już coś ponad stan
Wystarczy prześledzić tylko ostatnie lata gdzie Raków czy Pogoń gubiły punkty w dziwnych miejscach.
Przez wzgląd na warunki i murawę, mecz do zapomnienia. Niech zbuduje morale i pokaże jak bardzo ten zespół potrzebuje wzmocnien.
Z Rapidem pokusić się o bramkę i niespodziankę w 1 meczu
PS. W końcu dobry mecz Urygi.