leszekpw napisał(a):

Awans Wisła Zart dnia. My będziemy z tymi transferami i nijakim trenerem walczyc o utrzymanie. Robcie screeny
|
Tyle się już napisałeś chwaląc zaciąg hiszpański i Rude, że szkoda twoich prowokacji - i tak nikt nie bierze cię na poważnie.