|
wiesniak,
po co swiadomie wprowadzasz w blad? uwazasz, ze ludzie sa tak tempi jak ty i nie wiedza jaka jest prawda? Ze nie sprawdza?
Po spadku Lechii do 1 ligi umowa na promocje (10 mln) zostala rozwiazana. Po awansie zostala, albo zaraz zostanie, na nowo podpisana.
Wiec do konca. To standardowa kwota w ostatnich kilku latach. Urfer niczego nie musial wycyganiac.
To tak jakby krolewskiemu gratulowac, ze wycyganil 25 tysiecy ludzi na meczu z Llapi.
|