krysztal napisał(a):

|
Tylko po co były te pierdy z pierwszej konferencji z trenerem Moskalem,że decydowały tylko względy sportowe?
|
Jak to po co? Po to żeby zarządzać tłumem. Każdy dostosowuje się do warunków w jakich mu przychodzi funkcjonować. Prezes nasz największy nauczył się, że ma do czynienia ze społecznością inteligentną inaczej o pamięci muszki owocówki. Można walnąć dowolnie absurdalnego kita a wiślackie brawoszefy przyjmą jak prawdę objawioną i jeszcze zagryzą mniejszość mającą wątpliwości.
W takim środowisku jak masz problem to wstawiasz dowolny kit i przesuwasz sobie ten problem na przyszłość. Najczęściej taką nieskończoną.
Proste i skuteczne.