Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16116
Stary 17.07.2024, 13:52
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
skoro sie pobili to znaczy że im zależy (zależało)

czy nie o takich walczaków nam chodzi ? drozd ?


no ale wiadomo, nie może być dwóch kogutów w kurniku
Mogło być tak...

-po ch.. żeś się wjebał do karnego...

-spier.....alaj...

i zaczęła się bitka.

Czy to dowód że im zależało? No nie wiem

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
z Urygą możę być coś na rzeczy, w końcu to chyba jego żona pisała w jakiś komentarzu, żę Sobczak jest klaunem?
Sobczakowi wydaje się, że jest ponad wszystkim, nawet w pytaniu o Rodado nie potrafił jasno odpowiedzieć, że wybija się ponad 1 ligę wg mnie on uważa się za lepszego grajka.. a ten wywiad totalnie niepotrzebny.. zresztą to on poprosił Kołtonia o niego, a nie na odwró! to już o czymś świadczy
On orzekł, że dzięki jego poleceniu Moskal jest w Wiśle. To mówi wszystko o jego rozumie...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.07.2024 o godz. 13:58.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując