wolfy napisał(a):

Tak jak pisałem dużo wcześniej - Sobczak nie mógł zostać w Wiśle. Nie z przyczyn sportowych.
Myślę że pora skończyć temat.
|
Na razie to co by nie mówić JK dał powód żeby nawet ten aspekt sportowy podważyć. Zwoliński to upgrade i poniekąd ten sam typ napastnika, tylko 2 poziomy wyżej.