wolfy napisał(a):

A Moskal go w ogóle chciał? Bo z tego co wiem to nie bardzo, a już go kiedyś miał w kadrze.
Myślę że gdyby trener chciał go zostawić to Soczak nadal by u nas grał.
|
- To nie jest typ napastnika, który mi odpowiada. Znam Szymona, wiem jakie ma zalety i wady. Gdy odchodziłem z Sosnowca, to mówiłem mu, o czym powinien pamiętać... No i tyle - wyjaśnił w rozmowie z TVP Sport.
Taka wypowiedź Moskala w temacie.
Przyznaję, że też byłem zaskoczony po ogłoszeniu, że odchodzi. Natomiast po jego kolejnych wypowiedziach już dużo mniej. Coś konkretnego musiało się odj.ebać w szatni po tym karnym w Sosnowcu i jestem pewny, że to nie on miał go strzelać.