Sobczak :
- Byłem gotowy skończyć karierę w Wiśle za ładnych kilka lat, bo ciągle czuję się młody⌠Czuję się bardzo rozczarowany, że tak się nie stało. A dwa razy byłem poinformowany, że - bez względu na to jak skończy się sezon - zostanę⌠- ujawnił.
Czytaj dalej pod linkiem:
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-n...ujawnil/245329
Gdybyś Panie Sobczak nie wp... się lepszym w paradę w Sosnowcu, to byś może został...