Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16093
Stary 16.07.2024, 15:12
Sobczak :

- Byłem gotowy skończyć karierę w Wiśle za ładnych kilka lat, bo ciągle czuję się młody… Czuję się bardzo rozczarowany, że tak się nie stało. A dwa razy byłem poinformowany, że - bez względu na to jak skończy się sezon - zostanę… - ujawnił.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-n...ujawnil/245329


Gdybyś Panie Sobczak nie wp... się lepszym w paradę w Sosnowcu, to byś może został...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując