Patryko napisał(a):

Nie ma co się oszukiwać, w naszej aktualnej sytuacji jest to Pan Piłkarz, któremu Sobczak może ewentualnie pucować korki.
Zastanawiające, że nie zakontraktował go żaden ekstraklasowy beniaminek. Moim zdaniem może jeszcze spokojnie 2-3 sezony pograć na dobrym poziomie.
Jeśli zatrzymamy Rodado, to mamy naprawdę nieźle obsadzony środek napadu.
|
No jesli to prawda to jestem w szoku.
Ale własnie dlatego myśle że jak jest Zwoliński to Rodado niestety odejdzie po naszej przygodzie pucharowej...