|
Transfer Zwolińskiego to zakup 1 do 1 w miejsce Sobczaka. Podobna rola na boisku i podobna charakterystyka. Na pewno Zwoliński będzie droższy, ale w mojej opinii jest po prostu lepszym piłkarzem i jak na 1. ligę to naprawdę kozacki i hitowy transfer. Warto było czekać
|