FraMat napisał(a):

Oj tam, ja mam i tak podejrzenia że autor statystyki i Markus to ta sama osoba.
Zbyt często wspierają jego wersję.
Oczywiście, nie mam dowodu więc pozostanę przy podejrzeniach chociaż Markus zaraz powie że manipuluję.
|
Oczywiście, że manipulujesz i próbujesz "podejrzeniami"

zakłamywać rzeczywistość - do tego tak absurdalnie, jak wtedy gdy sugerowałeś, że Rude nie słucha Jopa.
Ale dla Ciebie mogę być nawet Maciejem Skuchą, czy samym Królewskim, lub zakamuflowanym Bońkiem, wisi mi to. Statystyki, które pokazałem bazując na tym źródle w pełni pokrywają się z rzeczywistością: a jak komuś nie podoba się źródło, nie ma problemu, niech sobie sam oglądnie mecz, sprawdzi i policzy.
