Witalis napisał(a):

Wcześniej powoływałeś się na statystyki.
Czyli jednak oceniasz na chłopski rozum albo gołe oko. Spoko, ale w takim razie zawsze można powiedzieć, że nie masz argumentów, że to brak zaangażowania przesądził o wynikach.
|
Ja się nie powoływałem na statystyki tylko od dwóch stron Ci tłumaczę, że w statystykach dokładnie widać ilu i którzy zawodnicy się opieprzają. W jakich? W różnych, bo jest ich naprawdę sporo, od jakości i ilości biegania po podania i podskoki. Każdego z zawodników na osi czasu. Znając zmiany wyniku można wiedzieć wszystko.
A Ty już przerażony, że sugeruję, że przegrywaliśmy w lidze przez bumelanctwo zawodników.

Oczywiście, że tak było, dlatego teraz postawiono na sprawdzanie, którzy najbardziej bumelują w czasie meczu

. Każdy mecz jako osobny projekt

. Oczywiście można przegrać mecz a w statystykach wyjdzie że bumelantów nie było. Wtedy można się zastanawiać nad innymi przyczynami. Ale klucz do poprawy gry to pozbyć się bumelantów, albo sprawić żeby przestali bumelować.