|
Myślałem, że uważasz, że w Wiśle była kultura niestarania się, więc byłem ciekaw, jak Wisła wypada na tle innych drużyn. Jeśli jednak Cię źle zrozumiałem, jeśli miałeś na myśli to, że Wisła przegrywa przez indywidualne nastawienie wybranych zawodników, to proszę o statystyki zawodników. Możliwie pełne, bo - jak widać - mamy różnicę zdań, co determinuje zaangażowanie w spotkanie.
|